KONST / Litografier / Färglitografi 11729068
nr 1172 9068
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 194/290, motivet: 43x29
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:44:42
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann